Home » Over ons
 

Geeresteingroep
Fysiotherapie & Sport

In het kort

Geeresteingroep maakt zich sterk voor gezond bewegen. Want wie gezond beweegt, is lichamelijk en geestelijk sterker.

Gezond kunnen bewegen, is een groot goed. Omdat gezond bewegen voor iedereen anders is, stellen we een individueel behandelplan op dat zo goed mogelijk aansluit bij het dagelijkse leven. Zo helpen we mensen vooruit. Een behandelplan beperkt zich overigens niet alleen tot het verlichten van (sport)blessures en revalideren. Een behandelplan loopt altijd naadloos over in een preventief plan: hoe voorkom je dat je een volgende keer last krijgt? Maar ook voeding en dagelijkse beweging kunnen in het behandelplan naar voren komen.

Ons team

De fysiotherapeuten en sportinstructeurs van Geeresteingroep zetten zich met passie in voor iedereen die vitaal wil zijn: van mensen met fysieke klachten tot mensen die een soepel en fit lichaam willen, zoals beginnende sporters of topsporters.

Geerestein Woudenberg

Jacqueline Stoel
Fysiotherapeut, Orthopedisch Manueel Therapeut Geerestein Woudenberg
j.stoel@geeresteingroep.nl

Meer informatie

David den Hartog
sportfysiotherapeut, Manueel Therapeut Geerestein Woudenberg
d.denhartog@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Mariëlle Schaap
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut Geerestein Woudenberg
m.schaap@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Quincy Lensink
Medewerker front office
q.lensink@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Wietske De Muijnck-Vermeulen
Fysiotherapeut Geerestein Woudenberg
w.demuijnck@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Sanne Groenen
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut, Processmanager Geerestein Woudenberg
s.groenen@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Arjen Bruijn
Sportfysiotherapeut, Orthopedisch Manueel Therapeut, Dry Needling Therapeut Geerestein Woudenberg
a.bruijn@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Jan Willem Lutjenkossink
Fysiotherapeut Geerestein Woudenberg
j.lutjenkossink@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Wendy de Greef
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut Geerestein Woudenberg
w.degreef@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Mohamed Halhal
Interieur verzorger
Geerestein Woudenberg

Meer informatie

Aart van Dolder
Fysiotherapeut Geerestein Woudenberg
a.vandolder@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Sandra van de Pol
Cesar therapeut Geerestein Woudenberg
s.vandepol@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Rutger Mol
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut i.o. Geerestein Woudenberg
r.mol@geeresteingroep.nl

Meer informatie

José Majoor-v/d Velden
Administratief medewerker
j.majoor@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Koen Verburg
Fysiotherapeut, Klinische Gezondheidswetenschapper Geerestein Woudenberg
k.verburg@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Erika Roseboom
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut Geerestein Woudenberg
e.roseboom@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Vincent Jansen
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut Geerestein Woudenberg
v.jansen@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Hans van Montfoort
Fysiotherapeut Geerestein Woudenberg
h.vanmontfoort@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Lang Sambou
Interieur verzorger
Geerestein Woudenberg
l.sambou@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Linda Onland-Doedens
Fysiotherapeut, Sportfysiotherapeut Geerestein Woudenberg
l.onland@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Vincent Bindervoet
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut i.o. Geerestein Woudenberg
v.bindervoet@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Stephan Lutjenkossink
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut Geerestein Woudenberg
s.lutjenkossink@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Julia Faas-Bekkers
Fysiotherapeut Geerestein Woudenberg
j.faas@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Helma Pieper
Back Office medewerker Geerestein Woudenberg
h.pieper@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Jeanine Luteijn
Fysiotherapeut De Schans
BIG- 29928174104
J.luteijn@geersteingroep.nl

Meer informatie

De Schans Woudenberg

Rianne Blankers
Bekkenfysiotherapeut De Schans Woudenberg
r.blankers@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Remco van Dijk
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut, Claudicationet therapeut De Schans Woudenberg
remcovandijk@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Melissa Rus-van Veldhuizen
Kinderfysiotherapeut, Kinderbekkenfysiotherapeut De Schans Woudenberg
m.rus@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Maaike Hazeleger
Fysiotherapeut, Oedeemtherapeut De Schans Woudenberg
m.hazeleger@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Sofie Meijer
Kinderfysiotherapeut De Schans Woudenberg
s.meijer@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Melanie de Graaf-Halfide
Fysiotherapeut, Leefstijlcoach De Schans Woudenberg
m.degraaf@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Jetske Vermeulen
Fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o. De Schans Woudenberg
j.vermeulen@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Harmke van der Vinne-Haket
Oefentherapeut Mensendieck, Geriatrie therapeut i.o. De Schans Woudenberg
h.vandervinne@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Sandrien Kranenberg
Psychosomatisch Fysiotherapeut De Schans Woudenberg
s.kranenberg@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Jeanine Luteijn
Fysiotherapeut De Schans
J.luteijn@geersteingroep.nl

Meer informatie

Stephanie Horstink
Fysiotherapeut De Schans
s.horstink@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Thérèse de Vaan
Oedeemtherapeut, Oncologisch Fysiotherapeut De Schans
t.devaan@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Petra Niezing
Kinderfysiotherapeut,  Physical Rehabilitation Trainer De Schans Woudenberg
p.niezing@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Sandra Valkeneer
Front office medewerker De Schans Woudenberg
s.valkeneer@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Silvia Oudelaar
Front office medewerker De Schans Woudenberg
s.oudelaar@geeresteingroep.nl

Meer informatie

ProFit Zeist

Loes Bolster
Fysiotherapeut ProFit Zeist
l.bolster@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Rik Broekhoff
Fysiotherapeut, Registerpodoloog, Echografist enkel/voet ProFit Zeist
r.broekhoff@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Milan Andrlik
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut ProFit Zeist
m.andrlik@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Gitta Hendriks
Fysiotherapeut Profit Zeist
g.hendriks@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Arjen Onland
Fysiotherapeut, Sportfysiotherapeut ProFit Zeist
a.onland@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Sven van Dompzelaar
Fysiotherapeut, Dry Needling Therapeut ProFit Zeist
s.vandompzelaar@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Esmee Scheen
Fitness instructrice ProFit Zeist
e.scheen@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Willem-Jan Schulpen
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut Profit Zeist
wj.schulpen@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Julia Lensink
Fitness instructrice ProFit Zeist
j.lensink@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Julia Faas-Bekkers
Fysiotherapeut ProFit Zeist
j.faas@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Martijn Britsemmer
Fysiotherapeut ProFit Zeist
m.britsemmer@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Ernest Cazander
Fitness instructeur ProFit Zeist
e.cazander@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Jesper Wallet
Fysiotherapeut, Echografist ProFit Zeist
j.wallet@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Tineke Hagebreuk
Front Office medewerker ProFit Zeist
t.hagebeuk@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Amerena Amersfoort

Jaap Berghuis
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut Amerena Amersfoort
j.berghuis@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Stephan Lutjenkossink
Fysiotherapeut, Manueel Therapeut Amerena Amersfoort
s.lutjenkossink@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Pia Haitsma
Fysiotherapeut Amerena Amersfoort
p.haitsma@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Luuk Biemans
Fysiotherapeut Amerena Amersfoort
l.biemans@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Kaei Bekkers
Fitnessinstructeur  en krachttrainer Amerena Amersfoort
k.bekkers@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Jacqueline Stoel
Fysiotherapeut, Orthopedisch Manueel Therapeut Amerena Amersfoort
j.stoel@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Imke Kooijman
Fysiotherapeut Amerena Amersfoort
i.kooijman@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Simon Boer
Fitnessinstructeur en krachttrainer Amerena Amersfoort
s.boer@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Petra Niezing
Kinderfysiotherapeut, Physical Rehabilitation Trainer Amerena Amersfoort
p.niezing@geeresteingroep.nl

Meer informatie

Onze werkwijze

Geen mens is gelijk. Daarom stellen we in overleg met jou een individueel plan op, afgestemd op jouw lichaam, wensen en mogelijkheden. Je persoonlijke doel wordt een gezamenlijk doel. Vaste sportmomenten met je vaste behandelaar kunnen daar onderdeel van zijn, als stok achter de deur.

Deskundig

Onze specialisten delen kennis en ervaringen. Ze helpen ieder individu gezonder bewegen.

Benaderbaar

Met vier locaties zijn we goed vertegenwoordigd in regio Amersfoort. Een afspraak maken is zo gedaan. Op vragen krijg je snel antwoord.

Gezond

De vitaliteit die we door willen geven, stralen we ook uit. Zo krijg jij de ondersteuning die je nodig hebt van sportieve, daadkrachtige en positieve fysiotherapeuten, sportinstructeurs en personal trainers.

Helder

Fysiotherapie, sport en beweging zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. We leggen je helder uit waarom bepaalde oefeningen je verder helpen en hoe dat precies werkt in je lichaam.

Partners

Als partner met ons een gezonde beweging starten?

Laten we elkaar versterken.

Neem contact met ons op

Benieuwd waar je terecht kunt?

In Amersfoort, Woudenberg en Zeist werken we aan het
genezen en voorkomen van pijnklachten.

Bekijk onze locaties

Omdat gezonde beweeglijkheid voor
iedereen anders is, stellen we een
individueel behandelplan op dat zo goed
mogelijk aansluit bij het dagelijkse
leven.

Leer ons beter kennen

Het gemiddelde cijfer waarmee klanten ons waarderen